Nowoczesne długopisy z nadrukiem

Posted on

Długopisy z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem

Współczesny marketing stawia przede wszystkim na efektowność. Dlatego też produkuje się, a następnie dystrybuuje wiele różnego rodzaju gadżetów, których podstawowym zadaniem jest przyciąganie uwagi odbiorców reklamy do oferty danej marki. Wśród gadżetów tych wyróżnić można bardzo wiele przedmiotów. Część z nich ma praktyczne zastosowanie w życiu codziennym, część, jak np. balony czy słodycze, służy jedynie celom rozrywkowo – konsumpcyjnym. Ważne jest, aby, przygotowując konkretny gadżet reklamowy, zadbać o jego nowoczesny wygląd.

Tezę powyższą najlepiej uzasadnić na podstawie przykładu. Długopisy z nadrukiem, jak żadne inne przedmioty, muszą być nowoczesne. Co w praktyce oznacza to dla walorów wizualnych długopisu?

Przede wszystkim nowoczesny wygląd mają metalowe części. Im więcej w długopisie metalu a mniej plastiku – wrażenie nowoczesności jest potęgowane. Tym bardziej, że elementy metolowe błyszczą, co dodatkowo wzmacnia wrażenie nowoczesności. Kolejnym aspektem jest forma. Długopisy z nadrukiem są przedmiotami nie różniącymi się od siebie znacznie. Wszystkie zawierają mniej więcej te same elementy w mniej więcej takim samym kształcie. Z drugiej jednak strony kształty nieco bardziej zaokrąglone, a mniej kanciaste, pomagają tworzyć wrażenie nowoczesności. Tak samo jest z elementami nieco mniejszymi. Miniaturyzacja jest obecnie modna, dlatego mniejsze elementy oznaczają z reguły przedmiot nowocześniejszy w oczach klientów.

Nowoczesne długopisy z nadrukiem mogą mieć także dodatki. Może nim być np. dioda LED, dzięki której długopis będzie świecił. Może także świecić w ciemności, co jest atrakcją zwłaszcza dla dzieci. Innym dodatkiem może być wymienny wkład. Wszystkie gadżety tego rodzaju pomagają tworzyć i potęgować wrażenie nowoczesności.

Wreszcie nie bez znaczenia jest kolorystyka. Jeśli dany długopis jest metalowy, kolor będzie raczej jaśniejszy. Najlepszy będzie jednak metalik – wówczas wrażenie nowoczesności będzie największe.

W rzeczywistości bowiem chodzi o wrażenie. Funkcja długopisów, bez względu na ich wygląd, jest taka sama – mają po prostu pisać.

Tags: , , ,